Dobry stomatolog

Wizyta w gabinecie dentystycznym kojarzy się wielu osobom z silnym stresem i dyskomfortem. Wynika to najczęściej z wcześniejszych złych doświadczeń, zdobytych w czasach, gdy leczenie stomatologiczne faktycznie nie należało do przyjemności. Dzisiaj, w epoce nowoczesnego sprzętu i przyjaźnie nastawionego personelu, lęk przed badaniem udaje się najczęściej skutecznie zniwelować

Leczenie zębów powinno być w pierwszej kolejności nastawione na profilaktykę – nie od dziś wiadomo przecież, że łatwiej zapobiegać bólowi niż go leczyć. Właśnie z tego powodu dentyści zachęcają swoich pacjentów do regularnych, corocznych wizyt w gabinecie (nawet wtedy, gdy nie dzieje się nic niepokojącego). Podczas przeglądu stanu uzębienia lekarz może bez trudu ocenić, czy potrzebna będzie fachowa interwencja.

Nowoczesna stomatologia oferuje cały wachlarz możliwości terapeutycznych, dostosowanych do bieżącego stanu pacjenta i jego potrzeb. Będzie to zatem stomatologia zachowawcza i profilaktyka próchnicy, stomatologia dziecięca, endodoncja i protetyka. Silnie rozwiniętą gałęzią tej dziedziny medycyny stało się także wybielanie zębów – zarówno przy pomocy specjalistycznych lamp, jak i tzw. wybielanie nakładkowe, które można przeprowadzać w warunkach domowych.

Specjalistyczna placówka medyczna BLUMEDICA z siedzibą w Suchym Lesie oferuje pełny pakiet usług stomatologicznych. Stomatolog Suchy Las to kompetentni lekarze z bogatym doświadczeniem klinicznym, dokładający wszelkich starań, aby wdrożone leczenie okazało się skuteczne i dostosowane do potrzeb konkretnego pacjenta.

Każdy przypadek traktowany jest indywidualnie, zaś plan postępowania terapeutycznego omawia się szczegółowo w trakcie pierwszej, niezobowiązującej wizyty. Wtedy też następuje obliczenie przez lekarza szacowanych kosztów leczenia – wszystko to zaś w trosce o zdrowie pacjenta oraz o zapewnienie mu realnego wpływu na wybór najodpowiedniejszej metody leczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here