rezonans magentyczny

Otrzymałeś skierowanie na badanie rezonansem magnetycznym w Jaśle i nie wiesz co dalej? A może musisz wykonać badanie prywatnie i obawiasz się wysokich kosztów? Spokojnie, w każdym z opisanych przypadków warto najpierw zrobić rozeznanie. Dobry rezonans magnetyczny w Jaśle można znaleźć dzięki rekomendacji rodziny lub przyjaciół, dzięki pozytywnym opiniom w internecie, ale również poprzez zaufaniu sprawdzonej, ogólnopolskiej marce, która wykonuje badania rezonansem w wielu miastach Polski i działa na rynku diagnostyki obrazowej już od kilku lat. Dowiedz się gdzie najlepiej wykonać rezonans magnetyczny w Jaśle, jak przygotować się do badania i czego spodziewać się na miejscu. Nie daj się zaskoczyć!

Rezonans magnetyczny w Jaśle – wykonywane badania

Badanie rezonansem magnetycznym jest nieinwazyjne i nieszkodliwe oraz pozwala na ocenę stanu wszystkich narządów wewnętrznych i tkanek. Badanie jest niezwykle precyzyjne. W ramach rezonansu magnetycznego w Jaśle wykonasz: angiografię, cholangiografię, rezonans magnetyczny głowy, jamy brzusznej, jamy brzusznej + cholangiografię, kości i stawów kończyny dolnej i górnej, kręgosłupa lędźwiowego, kręgosłup piersiowego, kręgosłupa szyjnego,  miednicy małej, badanie czynnościowe mózgu, rezonans magnetyczny oczodołów, piersi, przysadki, szyi, twarzoczaszki, Whole Body Scan oraz zatok. 

Przebieg badania rezonansem magnetycznym w Jaśle 

Każdy pacjent, który chce poddać się rezonansowi magnetycznemu w Jaśle musi wcześniej zarezerwować termin wizyty, a po przybyciu do placówki w dniu badania, dokonać rejestracji. Na wizytę należy zgłosić się ok. 10 minut wcześniej, przed wyznaczoną godziną. Na miejscu trzeba będzie wypełnić odpowiedni kwestionariusz oraz przedstawić skierowanie, jeśli badanie będzie wykonywane na NFZ. Następnie pacjent zostaje poproszony o przejście do pokoju przygotowawczego, w którym musi pozostawić wszelkie metalowe przedmioty oraz elementy odzieży niedozwolone podczas badania. Do rezonansu magnetycznego w Jaśle oraz w każdej innej placówce nie ma konieczności rozebrania się. 

Samo badanie wykonywane jest przez technika radiologii i trwa od 20 do 60 minut, w zależności od badanego obszaru. Warto wiedzieć, że badaniu towarzyszy zwiększone natężenie hałasu, którego jednak nie należy się bać. Po wykonaniu badania wyniki można odebrać osobiście lub jeśli placówka ma taką możliwość – pobrać je samodzielnie z Portalu Pacjenta.

Jeśli szukasz miejsca, w którym sprawnie i fachowo można wykonać rezonans magnetyczny w Jaśle, koniecznie odwiedź nowo otwartą placówkę Tomma w tym mieście: tomma.com.pl. Rezonans magnetyczny wykonasz tam zarówno na NFZ jak i prywatnie. Czas oczekiwania w przypadku badań ze skierowaniem nie jest tak długi jak w innych miejscach, a jeśli wykonujesz badanie prywatnie, możesz być pewien atrakcyjnej ceny. W przypadku wykonywania rezonansu magnetycznego w Jaśle warto zaufać sprawdzonej marce oraz specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w swoim zawodzie. Postaw na badanie diagnostyki obrazowej wykonane na najwyższym poziomie. Sprawdź teraz! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here