Jak usunąć cellulit i wymodelować sylwetkę

Cellulit jest problemem wielu kobiet. Zdrowa dieta, aktywny tryb życia nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty. W walce o piękną skórę warto skorzystać z najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej. Czym jest endermologia i co trzeba wiedzieć o zabiegu?

Endermologia – co to jest?

Likwidacja cellulitu jest marzeniem wielu kobiet. Czasami zdrowy tryb życia nie jest wystarczający i trzeba skorzystać z zabiegów, które oferują gabinety medycyny estetycznej. Jednym z takich zabiegów jest endermologia Katowice.

Jest to zabieg bezbolesny. Pacjentek otrzymuje specjalny kombinezon, który chroni skórę przed bezpośrednim kontaktem z głowicą, która wykonywany jest zabieg. Zadaniem endermologii Śląsk jest dokładne rolowanie skóry specjalną głowicą wyposażona w dwie rolki oraz komorę ssącą.

Pod wpływem ciśnienia skóra roluje się. Zasysanie powoduje uruchomienie głębokich warstw skóry, które zmuszane są do procesu regeneracji. Intensywność zabiegu uzależniona jest od partii ciała. Twarz rolowana jest delikatnie, brzuch oraz uda intensywniej. Niezależnie od partii ciała, które poddane są masażowi, nie jest to zabieg nieprzyjemny.

Jakich rezultatów można spodziewać się po endermologii?

Endermologia Śląsk działa na tkankę łączną skóry, dzięki temu można spodziewać się poprawy jej jędrności. Skóra staje się elastyczna, wygładzona. Likwidacja cellulitu jest jednym z efektów masażu. Sylwetka staje się wymodelowana i wyszczuplona.

Endermologia Katowice jest pomocna w konturowaniu twarzy oraz sylwetki. Usuwa nierówności, które stają się mniej widoczne. Skóra, która odzyskuje jędrność wygląda zdrowo i dużo młodziej.

Warto wiedzieć, że endermologia Katowice pomaga również usunąć toksyny z organizmu. Dzięki intensywnemu masażowi poprawia się krążenie krwi i limfy, które wzmaga wymianę między komórkową, co powoduje usunięcie toksyn.

Likwidacja cellulitu to trudne zadanie. Endermologia Śląsk jest zabiegiem skutecznym, ale nie można oczekiwać spektakularnych efektów po jednym spotkaniu. Dopiero kilka masaży jest w stanie w widoczny sposób poprawić stan skóry.

Ilość masaży ustalana jest indywidualnie dla każdej klientki w zależności od stanu skóry oraz efektów, które chce osiągnąć klientka. Zabieg trwa około pół godziny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here