Jak wybrać syrop na kaszel dla dzieci

Dzieci są szczególnie narażone na różnego rodzaju choroby. Układ immunologiczny dorosłych potrafi sam sobie radzić z drobniejszymi dolegliwościami, ale w przypadku dzieci jest trudniej – organizm młodych osób jeszcze sam do końca nie wie, jak właściwie zwalczać patogeny. W przypadku nieszkodliwych infekcji warto wspomóc się odpowiednim syropem.

Z jakimi dolegliwościami walczą dzieci?

Dzieci są szczególnie narażone na infekcje z uwagi na niższą odporność niż u dorosłych oraz dużą ruchliwość, która bardzo często prowadzi do przegrzania organizmu. To w połączeniu z zimnym wiatrem i oddychaniem przez usta jest gotową receptą na przeziębienie.

Okres przejściowy to czas, w którym dzieci są szczególnie narażone na różnego rodzaju infekcje oraz choroby, zwłaszcza dróg oddechowych. Objawy mogą być różne: gorączka, katar, kaszel lub ból gardła. W tym ostatnim przypadku pomocne może okazać się stosowanie syropu Apicold® na gardło.

Szacuje się, że objawy grypopodobne może wywoływać ponad 200 wirusów, które są przenoszone drogą bezpośrednią lub powietrzno-kropelkową (źródło). Jak sobie z tym radzić? Kluczowe jest wzmocnienie organizmu dziecka – można to zrobić między innymi podając Apicold® syrop.

O czym trzeba pamiętać, wybierając syrop na kaszel dla dziecka?

Wybór odpowiedniego syropu dla dzieci, takiego jak Apicold® na gardło, ma kluczowe znaczenie dla szybkości kuracji. Dobry syrop dla dzieci na kaszel powinien wyróżniać się naturalnym składem, a przede wszystkim być przeznaczony dla najmłodszych.

Przed zakupem leku warto skonsultować się z lekarzem, ponieważ dobór odpowiedniej kuracji zależy od wielu czynników. Czy to przeziębienie, grypa, zapalenie płuc? Czy kaszel jest suchy czy mokry? Często na te pytania możemy odpowiedzieć sami, jednak gdy mamy z tym problem, warto zasięgnąć porady lekarza.

Bez względu na typ choroby, wybierzmy bezpieczny syrop dla dzieci, który wspomoże leczenie. Produkty takie jak Apicold® syrop są dostępne bez recepty i przeznaczone dla dzieci oraz dorosłych – to produkty stworzone z naturalnych składników, odpowiednie dla osób w każdym wieku.

Co wybrać na kaszel suchy i mokry? Apicold® syrop na kaszel i gardło

Wyróżniamy dwa rodzaje kaszlu – suchy i mokry. W przypadku tego pierwszego syrop powinien zahamować sam odruch krztuszenia się. Z kolei w przypadku kaszlu mokrego syrop powinien posiadać właściwości wykrztuśne i rozrzedzające wydzielinę zalegającą w płucach.

Na kaszel suchy i podrażnione gardło dobrym rozwiązaniem będzie na przykład Apicold® 1+ syrop z korzenia prawoślazu lekarskiego z dodatkiem miodu. To wyrób medyczny, który łagodzi suchy kaszel u dzieci oraz niweluje podrażnienia gardła i jamy ustnej. Ważne jest to, że Apicold® syrop mogą stosować dzieci już od 1. roku życia. Apicold® na gardło posiada w składzie korzeń prawoślazu lekarskiego, który powleka błonę śluzową gardła i zmniejsza jego suchość. Dodatek miodu działa z kolei antyseptycznie i przeciwbólowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here