Jakie zabiegi wykonuje podolog w gabinecie w Poznaniu?

0
1522

Gdy Twoje nogi są zdrowe, nie bolą, nie puchną, to na co dzień zajmujesz się nimi bardziej pod kątem estetycznym, niż zdrowotnym. Myślisz o tym, jak pomalować paznokcie albo jaki krem do regeneracji skóry na stopach kupić. Gdy zaczynają się problemy zdrowotne, to domowa pielęgnacja stóp przestaje być już wystarczająca. Wtedy dobrze jest wybrać się do specjalisty.

Z jakimi problemami można się zgłosić do podologa w Poznaniu?

Przede wszystkim z:

  • nadmiernym łuszczeniem się skóry na stopach,
  • bolesnym pękaniem pięt,
  • odciskami.

Podolog w Poznaniu zajmie się Twoimi stopami również wtedy, gdy masz problem ze zmianami grzybiczymi palców oraz paznokci.

Wszystkie te kłopoty rozwiążesz przy pomocy profesjonalisty

Zanim zaczniesz specjalistyczne leczenie albo wtedy, gdy nie masz większych problemów ze stopami, możesz umówić się na podstawowy zabieg podologiczny. Polega on na usuwaniu zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki i skalpela. Specjalista obcina również paznokcie w taki sposób, aby w przyszłości nie wrastały. Podolog pomoże Ci uporać się z takimi dolegliwościami stóp, jak:

  • popękane pięty,
  • odciski.

Jeżeli szukasz dobrego gabinetu podologicznego w Poznaniu, to zachęcamy do wejścia na tę stronę internetową: http://www.gabinetsensi.com/

Wrastające paznokcie to nie problem dla specjalisty

To nie tylko bardzo bolesna, ale również często spotykana dolegliwość. Pewnie jeżeli kiedykolwiek na nią cierpiałeś, to bardzo dobrze to pamiętasz. Można je wyleczyć w nieinwazyjny sposób przez założenie klamry ortonyksyjnej na paznokieć. Jest to specjalnie ukształtowany drut. Jego zadaniem jest wyprostowanie paznokcia, aby rósł w odpowiedniej pozycji. Dzięki temu można zapobiec jego ponownemu wrastaniu.

Usuwanie brodawek u podologa

Samodzielnie zlikwidowanie kurzajek jest po prostu niewykonalne. Najczęściej w gabinecie podologicznym do usuwania brodawek stosuje się laser. Poradzi sobie on nawet z wieloletnimi, pokrytymi bliznami po poprzednich zabiegach kurzajkami. Ten zabieg jest prosty i niezwykle skuteczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here