Każdy marzy o idealnej, proporcjonalnej sylwetce i pięknej twarzy, która będzie zachwycała innych, ale także pozwalała na akceptację samego siebie i swojego ciała. Niestety nie wszyscy mogą cieszyć się takim ciałem. Niekiedy zdarzają się także wyjątkowe defekty, które będą znacząco zaburzały wygląd. W takim przypadku z pomocą mogą przyjść specjaliści z zakresu medycyny estetycznej. Jakie zabiegi są najpopularniejsze, jeśli chodzi o modelowanie sylwetki?

Czy warto zrobić sobie operację nosa?

Medycyna estetyczna to pojęcie niezwykle szerokie. W jej zakres wchodzą między innymi zabiegi pozwalające na korekcję nosa, wygładzenie zmarszczek, ale i takie, które pozwalają na modelowanie sylwetki. Do jednych z najpopularniejszych zabiegów tego typu zalicza się przede wszystkim modelowanie biustu. Panie najczęściej korzystają z możliwości powiększenia piersi, chociaż zdarzają się również przypadki, kiedy kobieta chce zmniejszyć biust. Powiększenie lub zmniejszenie biustu pozwala na wyrównanie proporcji ciała. Przy powiększaniu biustu stosuje się odpowiednio dobrane implanty lub pierś wypełnia się pobraną od pacjentki tkanką tłuszczową. Coraz większą popularnością cieszą się również zabiegi pozwalające na bezoperacyjne powiększenie piersi np. metoda Macrolane.

Coraz więcej zabiegów pojawia się także w ofercie dotyczącej modelowania całej sylwetki. Wiele klinik oraz gabinetów oferuje zarówno inwazyjne zabiegi takie jak liposukcja, jak i mało inwazyjne lub całkowicie bezinwazyjne, które pozwalają na wymodelowanie i wyszczuplenie cała w okolicach bioder, pośladków i brzucha. Oprócz wspomnianej liposukcji dużą popularnością cieszą się zabiegi z wykorzystaniem laserów. Do jednych z ciekawszych zabiegów wyszczuplających zalicza się także kriolipoliza, czyli odchudzanie zimnem.

Gdzie szukać ofert klinik medycyny estetycznej?

Zabiegi związane z medycyną estetyczną muszą być wykonywane w specjalistycznych ośrodkach, gdzie zachowane są wysokie standardy bezpieczeństwa. Daje to większe szanse na uniknięcie powikłań po zabiegu oraz zadowolenia z efektu pracy specjalistów. Chcąc wyszukać najlepsze oferty warto skorzystać ze specjalistycznej wyszukiwarki znajdującej się na stronie www.tourmedica.pl, gdzie oprócz informacji o klinikach czy gabinetach medycyny estetycznej można znaleźć również opisy poszczególnych zabiegów oraz ich ceny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here