Nowe oprogramowanie medyczne dla pracowników ochrony zdrowia

Aplikacje dla lekarzy ułatwiają pracę i porządkują grafik wizyt pacjentów. Najlepsze umożliwiają także szybki wgląd w bazę leków lub błyskawiczne tworzenie dokumentacji medycznej. Sprawdź, dlaczego warto postawić na nowy program do gabinetu lekarskiego i przychodni eRUM.

Nowoczesne technologie to nie tylko komunikacja czy gry komputerowe. To także mnóstwo użytecznych programów i aplikacji stworzonych dla poszczególnych grup zawodowych. Oprogramowanie medyczne takie jak eRUM znacznie ułatwia i porządkuje codzienną pracą branży ochrony zdrowia. Jakie dokładnie funkcje oferują?

Program do przychodni lekarskiej i gabinetu

Oprogramowanie medyczne eRUM to elektroniczny rejestr usług medycznych. Przeznaczony jest dla lekarzy, położnych, pielęgniarek i fizjoterapeutów. Aplikacja została stworzona z myślą o ułatwieniu pracy w przychodniach lekarskich, gabinetach lekarskich, pracowniach medycznych oraz w placówkach pogotowia ratunkowego.

Oprogramowanie eRUM to m.in. program do dokumentacji medycznej. Posiada wsparcie e-Recept i e-Zwolnień i daje możliwość wystawienia e-Zwolnienie bezpośrednio w systemie, bez konieczności logowania się na portal ZUS(PUE). Aplikacja zintegrowana jest z bazą BLOZ (Baza Leków i Środków Ochrony Zdrowia), która jest na bieżąco aktualizowana. Wbudowane słowniki procedur medycznych ICD-9 oraz chorób i schorzeń ICD-10 ułatwiają tworzenie dokumentacji medycznej.

Moduł dla stomatologów i automatyczny przepływ wyników badań

Program do gabinetu lekarskiego eRUM pracuje w chmurze. Oznacza to łatwy dostęp do danych z każdego urządzenia z podłączeniem do internetu – komputera, laptopa, smartfona czy tabletu. Aplikacja może zapamiętać dowolną ilość szablonów opisów wizyt. Wystarczy przy kolejnej wizycie włączyć odpowiedni szablon i wypełnić tylko te rubryczki, które wymagają zmiany. Ponadto program eRUM wzbogacono o specjalny moduł dla stomatologów zawierający diagram zębowy.

To jednak nie wszystko. Program nawiązuje bezpośrednie połączenie z laboratorium. W ten sposób zapewnia szybki przepływ zleceń oraz wyników badań, które natychmiast po wykonaniu trafiają do kartoteki pacjenta. Twórcy aplikacji dla przychodni zadbali także funkcję automatycznej numeracji recept na podstawie zaimportowanej puli. Dodatkowo program ma możliwość zapamiętania leków zażywanych przez pacjenta oraz dostarcza zawsze aktualny wzór recepty.

Łatwe planowanie zabiegów i własny słownik typów czynności

Z programu eRUM ucieszą się także pielęgniarki, położne oraz fizjoterapeuci. Program posiada wygodny formularz skali Barthel oraz umożliwia łatwe rozplanowanie zabiegów. Daje także możliwość ustalenia własnego słownika typów czynności. Funkcje te dostępne są w module gabinetu dla pielęgniarki bądź położnej.

Oprogramowanie dla przychodni i gabinetów lekarskich eRUM dostępna jest w modelu rozliczeń poprzez miesięczny abonament, który naliczany jest w oparciu o indywidualną strukturę danej placówki medycznej. Może to być np. od 49.90 do 149 zł miesięcznie dla całej przychodzi i z dostępem dla całego personelu. Sprawdź szczegółowy cennik oprogramowania dla personelu medycznego eRUM na https://erum.pl/cennik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here