Mobilny ultrasonograf od Philipsa to prawdziwa rewolucja w dziedzinie diagnostyki obrazowej. Jakie są jego największe zalety?

Przede wszystkim, Philips Lumify zasługuje na docenienie ze względu na jego ogromne możliwości. Trzy różne głowice, sprawiają, że każdy może dopasować urządzenie do swoich potrzeb i wymagań. Aparat funkcjonuje w połączeniu ze specjalną aplikacją o tej samej nazwie (Philips Lumify), która jest bezpłatnie dostępna do ściągnięcia w sklepie Google Play. Aby rozpocząć pracę z aparatem należy głowicę połączyć ze swoim urządzeniem mobilnym (smartfonem lub tabletem) za pomocą złącza USB. Od razu po podłączeniu sprzętu można wykonywać badanie pacjenta. Aplikacja Philips Lumify posiada szereg przydatnych funkcji, między innymi pozwala na optymalizację parametrów obrazu. Oprócz tego, możliwa jest także manualna korekta obrazowania za pomocą parametrów takich jak: Gain, Depth oraz regulacja prędkości Dopplera.

Możliwości aplikacji Philips Lumify

System Lumify to więcej niż program do obsługi ultrasonografu. Posiada on wiele udogodnień, które znacząco podwyższają jakość pracy np. zapewnia możliwość przechowywania, analizy i udostępniania obrazów. Dzięki kompatybilności aplikacji z najnowszej generacji systemami do szyfrowania i ochrony danych, możliwe jest bezpieczne archiwizowanie wszystkich wyników wykonanych badań i informacji o pacjentach. System Philips Lumify jest zgodny z wytycznymi HIPAA, co pozwala na dzielenie się danymi z innymi lekarzami. Więcej informacji o możliwościach samej aplikacji oraz produktu i jego dokładnej specyfikacji technicznej, znajdziesz na stronie Przenośne USG – Philips Lumify: https://www.philips.pl/healthcare/sites/lumify

Zakres wykonywanych badań

Niewielkie rozmiary i duża mobilność to niewątpliwie największe zalety Philips Lumify. Jego kompaktowy charakter nie wpływa jednak na zakres możliwości przeprowadzania USG. Każda z dostępnych głowic pozwala na wykonanie większości najpopularniejszych typów obrazowań ultrasonograficznych. Dzięki temu, aparat znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny: internie, ginekologii i położnictwie, diagnostyce chorób wewnętrznych, pediatrii i wielu innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here