produkty do sprzątania

Dbanie o czystość i higienę we własnym domu to sprawa priorytetowa. Najmodniejszy wystrój wnętrza na nic się nie przyda, gdy nie zadbamy o jego porządek. Niestety sprzątanie należy do czynności, które trzeba powtarzać. Jednak ma podstawową zaletę: szybko widać efekty. Obecnie większość z nas coraz bardziej szanuje swój czas. Niektórzy jednak nie mają świadomości, jak duży wpływ na efektywność i długość trwania porządków mają wykorzystane do tego celu środki i sprzęt do sprzątania. Profesjonalne produkty do sprzątania potrafią zdecydowanie przyspieszyć pracę, a efekt czystości utrzymuje się dłużej.

Gdzie kupić profesjonalne artykuły do sprzątania?

Osoby, które chociaż raz skorzystały z profesjonalnych środków sprzątających, już nigdy nie wracają do środków sprzedawanych w marketach i dyskontach. Sklep Higiena.NET posiada w swoim asortymencie produkty do utrzymania higieny pochodzące od najlepszych producentów, takich jak: Tork, Ecolab, Voight, Kimberly-Clark Professional, Vileda, Clinex czy Karen.

Produkty są przeznaczone do utrzymania w czystości wszystkich możliwych powierzchni. Nadają się do użytku domowego, jak i usługowego. Istotnym walorem oferowanych środków jest ich skuteczność oraz wydajność. W związku z czym, sprząta się szybciej i starczają na dłużej.

Jakie artykuły do sprzątania znajdują się w ofercie?

Oferta sklepu jest bardzo szeroka. Można się tu zaopatrzyć we wszystkie możliwe rodzaje produktów do sprzątania takie jak:

 • środki do ręcznego i maszynowego mycia podłóg oraz powierzchni ponadpodłogowych,
 • środki do czyszczenia gruntownego,
 • środki do czyszczenia sanitariatów,
 • środki do mycia mebli,
 • środki do zabezpieczenia posadzek,
 • artykuły piorące, takie jak: wybielacze, odplamiacze, płyny do płukania, 
 • środki do prania dywanów i tapicerki,
 • produkty do mycia szyb i luster,
 • środki do mycia stali nierdzewnej,
 • neutralizatory zapachu
 • chemia dla gastronomii, w tym: środki do zmywarek i mycia ręcznego, środki do mycia kawiarek, grilli i piekarników.

W asortymencie sklepu znajdują się zatem różnego rodzaju płyny, proszki, żele, mydła, mleczka, granulki. Środki te sprzedawane są w pojemnikach o różnych pojemnościach. Każdy może wybrać produkt dostosowany do swoich potrzeb. Dużą popularnością cieszą się także czyściwa w rolkach lub odcinkach. Czyściwa mogą być wykonane z różnych materiałów, na przykład z celulozy, makulatury, włókniny.

W ostatnim czasie podczas sprzątania zaczęliśmy również zwracać większą uwagę na dezynfekcję. W ofercie sklepu Higiena.NET znajduje się szereg specjalistycznych produktów dezynfekujących narzędzia, powierzchnie i ręce.

Czy oferta sklepu obejmuje coś jeszcze?

W sklepie Higiena.NET oprócz chemii służącej do sprzątania, w sprzedaży są także wysokiej jakości sprzęt i akcesoria sprzątające, różnego rodzaju dozowniki (do mydła, płynów), serwetki, artykuły medyczne oraz artykuły BHP.

Warto przejrzeć stronę internetową sklepu i sprawdzić nowości na rynku produktów służących do sprzątania. Na rynku pojawiają się bowiem produkty, które nie tylko są skuteczne, ale stylowo wyglądają. Ogromnym ułatwieniem w codziennym sprzątaniu są między innymi nowoczesne mopy z wiadrem, różnego typu myjki, gąbki i ściereczki.

Sklep Higiena.NET przygotował także atrakcyjną ofertę sprzętu do sprzątania, który przydaje się w restauracjach, hotelach, szpitalach, szkołach, urzędach, sklepach. Są to maszyny do sprzątania na mokro, na sucho, urządzenia piorące, szorowarki, polerki, a także wózki do sprzątania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here