Attiva

Zabiegi upiększające przestały kogokolwiek dziwić. Każdy kto chce nieco poprawić swój wygląd powinien poważnie zastanowić się nad konsultacją u specjalisty medycyny estetycznej. Jednym z najpopularniejszych zapytań jest pytanie o usługi mające na celu poprawę jędrności twarzy. Zabieg liftingu skóry Attiva pozwala na nieinwazyjne poprawienie konturu twarzy bez konieczności użycia skalpela.

Czym jest Attiva?

W skrócie zabieg Attiva polega na użyciu fal radiowych monopolarnych i bipolarnych. Dzięki ich połączeniu można przeprowadzić zabieg endodermalny i lifting skóry. Efektem takiego działania jest bardziej jędrny owal twarzy oraz wyszczuplenie policzków oraz okolicy podżuchwowej. Na stronie internetowej wrosinski.pl zamieszczono mnóstwo informacji na ten temat, dlatego osoby zainteresowane mogą zapoznać się między innymi z przeciwwskazaniami do wykonania tego zabiegu. Wśród nich można wymienić aktywne choroby nowotworowe oraz cukrzycę. Na pewno przeciwwskazaniem pośrednim i czasowym jest leczenie antybiotykami miesiączka oraz ciąża i okres karmienia piersią. Po skończeniu terapii można udać się na konsultacje w celu oceny konieczności wykonania danego zabiegu. Dodatkowym przeciwwskazaniem są aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe, czyli przykładowo opryszczka wargi górnej. W takim razie co można leczyć z takim zabiegiem? Z pewnością umożliwia on pozbycie się zmarszczek, rozstępów i blizn, które są powodem kompleksów bardzo wielu osób.

Attiva poprawia także jędrność skóry w okolicach podbródka i szyi, co daje natychmiastowy efekt odmłodzenia twarzy. Wiele kobiet zmaga się również z problemem obwisłej skóry na ramionach. Dzięki zabiegowi nieinwazyjnego liftingu można się pozbyć nieestetycznie wyglądających fałd zarówno w okolicach kończyn górnych, jak i na brzuchu lub udach. Na pewno wiele pań będzie zainteresowanych poprawieniem wyglądu swoich nóg, bo umożliwi on ponowne założenie krótszych sukienek podkreślających figurę.

Wykorzystywana technologia działająca w oparciu o fale radiowe umożliwia również regeneracja skóry po operacjach, a także leczenie nadpotliwości. Doskonale wiemy jaki jest to problem w społeczeństwie. Wystarczy kilka słonecznych, gorących dni, aby kobiety i mężczyźni i znowu zmagali się z mokrymi ubraniami. Niebywałą zaletą liftingu endodermalne go jest brak okresu rekonwalescencji. W zasadzie od razu można wykonywać swoją pracę i nie ma konieczności unikania aktywności fizycznej. Tak jak już wcześniej wspominają jest to możliwe tylko dzięki uniknięciu tradycyjnego inwazyjnego liftingu twarzy. Zamiast skalpela podgrzewa się skóra właściwą to 50 stopni Celsjusza, ewentualnie do 70. W zależności od temperatury osiągamy wybrany efekt. Najwyższa temperatura powoduje lipolizę komórek tłuszczowych, należy jednak uważać na to, by za bardzo nie przegrzać tkanek. Właśnie z tego powodu zabieg powinien być wykonywany w miejscu o profesjonalnym podejściu i spełniającym wszelkie restrykcyjne wymogi. Tylko wtedy istnieje szansa, że wszystko będzie dobrze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here