Każda kobieta marzy o pięknej sylwetce, która powinna być nie tylko szczupła, a skóra jędrna, ale również pozbawiona cellulitu. Odpowiednio wymodelowane ciało i młodzieńczo wyglądający naskórek to przecież jeden z największych atrybutów kobiecości.

Choć większość kobiet w pewnym momencie swojego życia zaczyna narzekać na swą sylwetkę, to na szczęście zawsze mają możliwość wykonania specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, które pomogą przywrócić im ciało do takiego stanu, o jakim marzą. Jednym z najbardziej polecanych przez kosmetologów tego typu zabiegów jest endermomasaż. Co oznacza ta dziwnie brzmiąca nazwa i jakich efektów można się spodziewać?

Na czym polega zabieg endermomasażu?

Zabieg polega na wykonywaniu masażu podciśnieniowego w sposób przyspieszający usuwanie toksyn z organizmu. Klientka leży wygodnie na kozetce ubrana w specjalny kombinezon a masażysta wykonuje zabieg przy użyciu nowoczesnego urządzenia. Endermomasaż nie jest zabiegiem bolesnym, choć przynosi bardzo dobre efekty.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg endermomasażu?

Zabieg można polecić dwóm grupom kobiet. W pierwszej znajdą się panie, które pragną wymodelować sylwetkę, ujędrnić skórę lub pozbyć się nawet zaawansowanego cellulitu. W drugiej występują osoby pragnące przede wszystkim schudnąć, pozbyć się tłuszczu, stracić w obwodach i usunąć z organizmu toksyny.

Masaż podciśnieniowy działa na tkankę łączną skóry, dzięki czemu efekty są nie tylko bardzo widoczne, ale przede wszystkim trwałe. Utracone centymetry w obwodach nie powrócą, jeśli dana osoba nie zacznie prowadzić niezdrowego stylu życia.

Zabieg warto wykonać w serii, ponieważ tylko wtedy można liczyć na oczekiwane efekty. Trzeba jednak dodać, że już po pierwszym masażu widać wyraźną zmianę. Kosmetolodzy zazwyczaj zalecają wykonywanie dwóch zabiegów tygodniowo, choć ich ilość i częstotliwość zawsze dostosowują do potrzeb danej sylwetki.

Ja widać, wskazania do zabiegu endermomasażu są dość rozległe, ale dotyczą stricte poprawy sylwetki. Warto jednak wiedzieć, że można wykonywać go nie tylko na ciele, ale także na skórze twarzy. Osoby zainteresowane zgubieniem w ten sposób kilku nadprogramowych kilogramów, usunięciem cellulitu lub poprawą owalu twarzy, powinny skontaktować się z doświadczonym salonem kosmetycznym, np. J’adore, którego ofertę możecie znaleźć na stronie http://jadoreinstytut.com/endermomasaz/

Polecamy wszystkim osobom nie do końca zadowolonym ze swojej sylwetki, by przetestowały na sobie endermologię i zobaczyły jak duże efekty można dzięki niej otrzymać. To jedna z nielicznych metod odchudzających i poprawiających kształt ciała, która nie wymaga od pacjenta żadnych poświęceń. Więcej ciekawych informacji z świata urody i zdrowia znajdziesz tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here