Antyalergiczne, ortopedyczne poduszki dla każdego

Sen jest niezbędnym i bardzo potrzebnym elementem życia każdego człowieka. Wygodny materac w przytulnej sypialni, piękna pościel oraz dopasowana poduszka to najważniejsze elementu komfortowego i wydajnego snu. Aby sen był spokojny, warto zadbać o specjalną poduszkę, która dopasowuje się do kształtu ciała. Dzięki temu organizm będzie wypoczęty i nie dojdzie do nieprzyjemnych dolegliwości bólowych po przebudzeniu. Korzystając z poduszki Perdormire, otrzymuje się optymalne podparcie głowy oraz karku podczas snu.

Jak zbudowana jest poduszka Perdormire?

Poduszka z miękkiej pianki doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. To rozwiązanie pozwala odciążyć kark oraz głowę podczas snu. Dzięki temu nocny odpoczynek jest niezakłócony, a rano nie pojawiają się dolegliwości bólowe. Perdormire poduszka wykonana jest z pianki z pamięcią, oznacza to, że produkt doskonale współgra z kształtem ciała, reaguje na jego nacisk, po czym wraca do swojego naturalnego kształtu. Poduszka jest bardzo miękka oraz wygodna, posiada atest medyczny. Podczas snu nie ogranicza przepływu krwi, dlatego zalecana jest osobom w każdym wieku. Poduszki Perdormire wykonane zostały z antyalergicznego materiału — z pianki wiskoelastycznej lub z ekologicznych materiałów, które powstają przy użyciu soi. Każdy produkt posiada dedykowany pokrowiec, który pozwala utrzymywać poduszkę w czystości. Pokrowiec można szybko zdjąć i wyprać w pralce.

Dla kogo sprawdzi się Perdormire poduszka?

Poduszki wykonane z lekkiej pianki są dedykowane wszystkim osobom, które pragną się wysypiać. Leniwa pianka, z której wykonana została Perdormire poduszka, gwarantuje spokojny sen bez bólu. Ciało podczas nocnego wypoczynku ułożone jest w sposób naturalny, kark nie jest spięty, a głowa leży swobodnie na miękkiej poduszce. Produkty zostały specjalnie wyprofilowane, dlatego są to produkty ortopedyczne z odpowiednimi atestami. Perdormire poduszka to też sprawdzony produkt dla młodszych i starszych alergików. Ekologiczne materiały, z których wykonane są poduszki, są antyalergiczne, pokrowiec pozwala w łatwy sposób utrzymywać czystość poduszki. Produkty występują w różnych rozmiarach, mają też odmienną grubość, dlatego mogą być z powodzeniem przeznaczone dla małych dzieci. Korzystanie z poduszki Perdormire zapobiega sztywności karku, niweluje ból i stan napięcia, który można pojawiać się w okolicach szyi. Poduszki otrzymały gwarancję producenta, będą służyć przez wiele lat i nie ulegną odkształceniom. To doskonały prezent dla osób, które cenią sobie wygodę oraz troskę o środowisko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here