Oczyszczanie wodorowe Poznań

Czy można uchronić się przed zbyt wczesnym starzeniem się skóry i na dłużej zachować młody wygląd? Oczywiście, że tak! Z pomocą w tym zakresie przybywa nam kosmetologia i medycyna estetyczna, która oferuje oczyszczanie wodorowe. W Poznaniu taki zabieg wykonuje salon od.NOVA, wykorzystując do tego nowoczesny sprzęt i zdolność wprowadzania aktywnego wodoru do skóry na poziomie komórkowym.

Dlaczego oczyszczanie twarzy jest ważne?

Zewsząd dużo mówi się o starannej pielęgnacji skóry twarzy. I słusznie, ponieważ zanieczyszczenia, z którymi na co dzień styka się nasza cera, powodują szybsze starzenie się skóry. I choć na drogeryjnych półkach można spotkać wiele produktów ułatwiających usuwanie zanieczyszczeń, na dłuższą metę ich stosowanie może być niewystarczające. Wszystko dlatego, że nie posiadają umiejętności wnikania do głębszych warstw skóry. Z pomocą wówczas przychodzi zabieg oczyszczania wodorowego w Poznaniu, którego szerokie spektrum dobroczynnych efektów przyniesie zdumiewające rezultaty. Na jakie efekty można zatem liczyć? Przede wszystkim na dogłębne oczyszczenie skóry, zarówno z zanieczyszczeń powierzchniowych, jak i głębokich. Cera zyskuje zdrowy, młody i świeży wygląd, w konsekwencji sprzyjając szybszej produkcji kolagenu. Oczyszczanie wodorowe, jakie można wykonać w Poznaniu, poprawia napięcie skóry. Zmianie ulega jej struktura, która staje się miękka, elastyczna, gładka i przyjemniejsza w dotyku. Cera po zabiegu jest nawilżona, zmarszczki zostaną wygładzone, a szkodliwe wolne rodniki zneutralizowane.

Dla kogo polecany jest zabieg?

Oczyszczanie wodorowe Poznań, jakie w swojej ofercie ma salon od.NOVA, jest przeznaczone dla osób w każdym wieku i niezależnie od płci. Jednak ze względu na silne działanie oczyszczające i odświeżające, zabieg w sposób szczególny polecany jest osobom o skórze suchej, odwodnionej, zmęczonej i pozbawionej blasku. Może być również przeprowadzony na cerze naczyniowej i trądzikowej, gdyż wykazuje działanie kojące i łagodzące stany zapalne.

Jak wygląda zabieg?

Na czym polega oczyszczanie wodorowe w Poznaniu? Przede wszystkim na dostarczeniu do skóry cząsteczek wodoru, który ze względu na swoją niewielką wagę i wielkość najskuteczniej przenika w głąb skóry. W efekcie skutecznie ją oczyszcza – już na poziomie komórki. Pierwiastek aplikuje się strumieniem wody, który nie tylko złuszcza martwy naskórek, ale również niszczy wolne rodniki. Kolejnym etapem oczyszczania wodorowego w poznańskim salonie od.NOVA jest wprowadzenie substancji odżywczych i eksfoliujących oraz stymulacja mikroprądem. Wszystko po to, aby polepszyć przepływ krwi i zwiększyć produkcję włókien elastynowych i kolagenowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here