Liposukcja laserowa – to dzisiaj dość modne hasło, szczególnie w tak dużych miastach jak Katowice. Pojawia się ono najczęściej w kontekście leczenia otyłości. Czy rzeczywiście liposukcja leczy z otyłości? Jak wygląda taki zabieg? Kto go wykonuje? Na wszystkie powyższe pytania odpowiemy w tym artykule.

Liposukcja laserowa – nie leczy otyłości!

Przede wszystkim trzeba to bardzo zdecydowanie podkreślić, że liposukcją laserową nie da się w żaden sposób wyleczyć kogokolwiek z otyłości czy nadwagi. Co więcej – zabieg ten wykonywany jest tylko i wyłącznie, jeśli u danego pacjenta nie stwierdzono otyłości. Dopuszczalna jest jedynie lekka nadwaga. Dlaczego tak jest? Najlepiej wytłumaczyć to na konkretnym przykładzie, jakim będzie liposukcja laserowa Katowice.

Misja – zabieg liposukcji laserowej w Katowicach

Na początek wyjaśnijmy, dla kogo są w ogóle zabiegi liposukcji. Otóż są one przeznaczone dla osób, u których pomimo ćwiczeń, diety i wszelkich innych sposobów zrzucenia masy ciała, ciągle nie udało się uzyskać redukcji tłuszczu w niektórych, specyficznych miejscach. Istnieją bowiem miejsca, jak ramiona, brzuch, uda, kolana, twarz szyja czy u mężczyzn klatka piersiowa (ginekomastia!), z których bardzo trudno jest się odchudzić. Niestety jeśli generalnie udało nam się schudnąć, a w pewnych miejscach pozostaje jakaś warstwa tłuszczu, to nie jest to najbardziej estetyczne. A zatem pozostaje udać się na konsultację.

Liposukcja Katowice – konsultacja

Jak to wygląda? Zbieg wykonywany jest przez chirurga, zatem też on wcześniej bada nas i sprawdza, czy na pewno zabieg może być wykonany, czy nie ma przeciwwskazań i czy przyniesie pożądany efekt. Jeśli kwalifikacja zakończy się pozytywnie, przychodzi czas na zabieg. Warto w tym momencie podkreślić, że liposukcja laserowa Katowice jest zabiegiem bezbolesnym, nieinwazyjnym i generalnie bezpiecznym. Światło lasera wnikając do ciała, przemienia się w ciepło i niszczy komórki tłuszczowe. Zabieg trwa zazwyczaj maksymalnie do godziny, w tym samym dniu wychodzi się do domu, a pierwsze efekty widać w zasadzie już następnego dnia. Na wszystkie trzeba poczekać około 2 tygodni.

Jak znaleźć dobry gabinet od liposukcji laserowej Katowice?

Najprościej jest wpisać w przeglądarkę hasło ” liposukcja Katowice”. Następnie przeglądamy wyniki, patrząc uważnie na komentarze klientów. Ważne jest jednakże, aby nie traktować ich bardzo poważnie. Ponadto nie można też kierować się tylko i wyłącznie ceną podczas wyboru gabinetu medycyny estetycznej – najważniejsze jest przecież bezpieczeństwo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here